A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@Taka logika - Nie. Podniesie zgodnie z rozwojem naszej gospodarki, a nie z powodu populistycznej decyzji partyjnej. Ludzie musza godnie zarabiać nie tylko z okazji kumulacji wyborów.
@Taka logika - Słuchaj codziennie rano o 9 tokfm to zrozumiesz jak się mylisz. Polecam wszystkim świadomym elblążanom bez względu na sympatie polityczne.
Mój pradziadek opowiadał że te szuwary to mu ponoć z ręki jadły.
Z moim wykształceniem pracy w Polsce nie ma