74
23.10.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@Taka logika - Nie. Podniesie zgodnie z rozwojem naszej gospodarki, a nie z powodu populistycznej decyzji partyjnej. Ludzie musza godnie zarabiać nie tylko z okazji kumulacji wyborów.
(2019.10.25)
@Taka logika - Słuchaj codziennie rano o 9 tokfm to zrozumiesz jak się mylisz. Polecam wszystkim świadomym elblążanom bez względu na sympatie polityczne.
(2019.10.25)
Mój pradziadek opowiadał że te szuwary to mu ponoć z ręki jadły.
Actros (2019.10.25)
Z moim wykształceniem pracy w Polsce nie ma
autoch (2019.10.25)

info

0  
  0