Wybrany wątek opinii

Jak PiS podniesie minimalną do 4 tys to zwolnią elblążan, zamkną oddział i przeniosą firmę do Rumunii
(2019.10.24)
To moze niech pis obnizy do 1000brutto? Wtedy bangladesz stanie pod Elblagiem?
Taka logika (2019.10.24)
@Taka logika - Nie. Podniesie zgodnie z rozwojem naszej gospodarki, a nie z powodu populistycznej decyzji partyjnej. Ludzie musza godnie zarabiać nie tylko z okazji kumulacji wyborów.
(2019.10.25)
@Taka logika - Nie. Podniesie zgodnie z rozwojem naszej gospodarki, a nie z powodu populistycznej decyzji partyjnej. Ludzie musza godnie zarabiać nie tylko z okazji kumulacji wyborów.
(2019.10.25)
@Taka logika - Słuchaj codziennie rano o 9 tokfm to zrozumiesz jak się mylisz. Polecam wszystkim świadomym elblążanom bez względu na sympatie polityczne.
(2019.10.25)
Powrót do komentarzy