Wybrany wątek opinii
Jak PiS podniesie minimalną do 4 tys to zwolnią elblążan, zamkną oddział i przeniosą firmę do Rumunii
Do moderacji
Odpowiedz
4
1
To moze niech pis obnizy do 1000brutto? Wtedy bangladesz stanie pod Elblagiem?
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
@Taka logika - Nie. Podniesie zgodnie z rozwojem naszej gospodarki, a nie z powodu populistycznej decyzji partyjnej. Ludzie musza godnie zarabiać nie tylko z okazji kumulacji wyborów.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
@Taka logika - Nie. Podniesie zgodnie z rozwojem naszej gospodarki, a nie z powodu populistycznej decyzji partyjnej. Ludzie musza godnie zarabiać nie tylko z okazji kumulacji wyborów.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
@Taka logika - Słuchaj codziennie rano o 9 tokfm to zrozumiesz jak się mylisz. Polecam wszystkim świadomym elblążanom bez względu na sympatie polityczne.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0