UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Rodziny beda zasiedlac cieple posadki. A nam pozostalo bulic . Elblazanie hehe maja gust . Hehe kazdy liczy na darmowe 500 plus ale kto bedzie to finansowac . Przedsiebiorcy. Niedlugo ich nie bedzie upadna dzieki sprawiedliwosci ludu.hihihi

Gazelka

Anuluj