UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
A jestem ciekawy dlaczego NIKT w klubie nie potrafi przygotowac boiska do gry. .. jakies wertepy i jakby traktor po tym jezdzil. Dramat jakis. Po kase to pierwsi w zarzadzie, a jak cos od siebie to nic. Na boiskach w okregowce sa nawet lepsze i do tego dywany.
komar