UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Alkocholik , wytrzezwiej , niedzielni kibice, gdybys zobaczyl tabele przed rozpoczeciem ostatniej kolejki, to bys wiedzial, ze przyjechal do nas lider i gdyby wygral to nadal bylby liderem

Wiemtolepiej

Anuluj