UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Byłem na meczu pierwszy raz od paru lat. .. .gra zespołu? Uważam, że bardzo dobra możenie nie było dużo sytuacji bramkowych ale organizacja gry zaangażowanie technika(fajnie rozegrali piłkę na jeden kontakt) całkiem fajnie. Kibice? Cienizna nawet nie dostosowali się do poziomu zespołu. .. .tragedia z czym wy do ludzi nawet mnie "rencistę" bardziej pobudza moja stara nisz to co dziś widziałem. Niestety na oglądaliśmy się ligi mistrzów i większość z nas myśli że tak samo będzie za płotem. P. S. do gościa co się czepiał murawy. .. .deszcz napizga dwa tygodnie i czego oczekujesz? Wyprowadź psa na spacer i sprawdź
czesiu z lasu