UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

No właśnie przecież sami w tym artykule mówią, że to sądy małe wyroki wydawały na tych molestujących, to może ktoś z tych obrońców praworządności się wypowie w tej sprawie, np Pan Kawa, dlaczego te sądy, takie wyroki wydawały.