95
06.10.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Mniejszość ma więcej praw w głoszeniu poglądów.
(2019.10.06)

info

32  
  10
Zapytam,co zrobiłby Jezus?odpowiedzw swoi sercu
Jestemtunachwile (2019.10.06)

info

18  
  1
Piękni, mądrzy i odważni ludzie - to właśnie tacy jak oni zbudują nową, egalitarną, sprawiedliwą i wspólnotową Rzeczpospolitą:)
RobertKoliński (2019.10.06)
Chcą wyrwać kasę, a Portel znalazł się tam tylko przypadkiem.
rolio (2019.10.06)

info

24  
  25
Tydzień temu krzyczeli o tolerancji a teraz sami prowokują pod kościołem.
dtgfhj (2019.10.06)

info

50  
  21
piSS rozpostarł nad przestępcami z KK! Zmieńcie partię rządzącą. Idźcie na wybory i proszę tylko nie na piSS!
zającpoziomka (2019.10.06)

info

33  
  38
To przedwyborczy happening lewactwa
(2019.10.06)

info

41  
  30
Ja już nic nie obejrze na TVN, TVN7, TVN24, TVN Turbo, TVN Style, TVN Meteo itp.
Ajmdw (2019.10.06)
Nie lubię większości księży katolickich, tak naprawdę jedyna parafia, którą - moim zdaniem - tworzą ludzi z powołaniem znajduje się na Agrykola. Uważam również, że więcej niż wiele rzeczy w Kościele Katolickim wymaga drastycznych zmian, od zniesienia zakazu zakładania rodzin począwszy. Ale wkurza mnie również robienie z tak ważnych spraw szopki przedwyborczej, bo idąc tą drogą nic dobrego nie osiągniemy. Rozmawiajmy o kościele, pozbądźmy się betonu, ale nie uprawiajmy przy tym polityki (od której również religie powinny się trzymać z daleka).
KaraibskiMuczaczo (2019.10.06)
pośrednicy między Bogiem a wiernymi są zbędni, KK to zło
(2019.10.06)