A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Mniejszość ma więcej praw w głoszeniu poglądów.
Zapytam,co zrobiłby Jezus?odpowiedzw swoi sercu
Piękni, mądrzy i odważni ludzie - to właśnie tacy jak oni zbudują nową, egalitarną, sprawiedliwą i wspólnotową Rzeczpospolitą:)
Chcą wyrwać kasę, a Portel znalazł się tam tylko przypadkiem.
Tydzień temu krzyczeli o tolerancji a teraz sami prowokują pod kościołem.
piSS rozpostarł nad przestępcami z KK! Zmieńcie partię rządzącą. Idźcie na wybory i proszę tylko nie na piSS!
To przedwyborczy happening lewactwa
Ja już nic nie obejrze na TVN, TVN7, TVN24, TVN Turbo, TVN Style, TVN Meteo itp.
Nie lubię większości księży katolickich, tak naprawdę jedyna parafia, którą - moim zdaniem - tworzą ludzi z powołaniem znajduje się na Agrykola. Uważam również, że więcej niż wiele rzeczy w Kościele Katolickim wymaga drastycznych zmian, od zniesienia zakazu zakładania rodzin począwszy. Ale wkurza mnie również robienie z tak ważnych spraw szopki przedwyborczej, bo idąc tą drogą nic dobrego nie osiągniemy. Rozmawiajmy o kościele, pozbądźmy się betonu, ale nie uprawiajmy przy tym polityki (od której również religie powinny się trzymać z daleka).
pośrednicy między Bogiem a wiernymi są zbędni, KK to zło