UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Niby oświecenie było tak dawno a lud ślepo ufa słowom z ambony które często przeczą logice i nowym technologiom. Może i znajdą się i dobrzy ludzie w kościele, ale całe "kierownictwo" szczególnie w Polsce jest zadufanym i zakłamanym kołeczkiem wzajemnej adoracji i krycia się nawzajem.

AudiDriver

Anuluj