UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Niby oświecenie było tak dawno a lud ślepo ufa słowom z ambony które często przeczą logice i nowym technologiom. Może i znajdą się i dobrzy ludzie w kościele, ale całe "kierownictwo" szczególnie w Polsce jest zadufanym i zakłamanym kołeczkiem wzajemnej adoracji i krycia się nawzajem.
AudiDriver