UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Przecież rybacy się cieszą z przekopu, bo tarlisk będzie więcej j jak Zalew będzie pogłębiany to ryb będzie więcej bo zimą nie będzie przyduchy na plytkich wodach. Tak robili do 1945 i to wtedy działało.


Anuluj