UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

{("ludzie się cieszą w Elblągu, Pasłęku, Braniewie, Tolkmicku, Fromborku, Suchaczu. Ponad 70 lat na to czekali. :)- " } -zobaczymy czy będą też tak się cieszyć po wydobyciu tysięcy to mułu z dna zalewu, który gdzieś trzeba będzie przemieścić, już to przerabialiśmy minionych latach -woda i plaże nad zalewem tak cuchnęły, że nikt przez kilka lat tam nie jeździł. Sztuczna wyspa usypana w miejscu największego tarliska ryb- rybacy będą skakać z radości.

pamiętam