Wybrany wątek opinii

{("ludzie się cieszą w Elblągu, Pasłęku, Braniewie, Tolkmicku, Fromborku, Suchaczu. Ponad 70 lat na to czekali. :)- " } -zobaczymy czy będą też tak się cieszyć po wydobyciu tysięcy to mułu z dna zalewu, który gdzieś trzeba będzie przemieścić, już to przerabialiśmy minionych latach -woda i plaże nad zalewem tak cuchnęły, że nikt przez kilka lat tam nie jeździł. Sztuczna wyspa usypana w miejscu największego tarliska ryb- rybacy będą skakać z radości.
pamiętam (2019.10.06)
Muł można wykorzystać jako nawóz uzyźniający słabe piaszczyste gleby już tak robili w starożytności.
(2019.10.06)
Przecież rybacy się cieszą z przekopu, bo tarlisk będzie więcej j jak Zalew będzie pogłębiany to ryb będzie więcej bo zimą nie będzie przyduchy na plytkich wodach. Tak robili do 1945 i to wtedy działało.
(2019.10.06)
Powrót do komentarzy