UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Bo tupeciarzy nie brakuje, mam wrazenie ze u niektorych jedyny dorobek to pierd. .. .na fb, fotki, brawa klapu klapu, spotkanka i łapki w górę, jakos nie mozna wyczytac jaką prowadzili działalność na rzecz społeczności w Elblągu?? Np w PO to chociaz gość przetańcowal, a resztę to co predysponuje aby startować na posła? Choc najbardziej zenują ci co takich wybierają ! Dziwne te nasze spoleczenstwo, stawiac krzyżyk kandydatowi bez doświadczeń osiągnięć, bzdura i nic dziwnego ze miasto ginie w oczach


Anuluj