Wybrany wątek opinii

Uwaga, kolejny zastrzyk lewicowej nadziei:) Jak pisałem wcześniej - w okręgu elbląskim (nr 34) mamy jeden z najwyższych poziomów poparcia dla Lewicy w całym kraju i 1 mandat praktycznie pewny. Przy odrobinie szczęścia i nieco wyższych notowaniach w kraju, rzędu ok. 14-15% i więcej, jest szansa i na mandat drugi. Przypominam również, że w tych wyborach nie ma znaczenia miejsce kandydata na liście (można spokojnie głosować np. na nr 9;), bo w pierwszej kolejności liczą się właśnie głosy oddane na kandydatów, a dopiero w kolejności drugiej, na całą listę krajową. Im wyższe poparcie w całym kraju, tym więcej mandatów dla ugrupowania. Pamiętajcie, idźcie na wybory 13 października br. i głosujcie mądrze:)
RobertKoliński (2019.10.03)
@RobertKoliński - Wyklęty powstań, ludu ziemi, Powstańcie, których dręczy głód. Myśl nowa blaski promiennymi Dziś wiedzie nas na bój, na trud. Przeszłości ślad dłoń nasza zmiata, Przed ciosem niechaj tyran drży! Ruszymy z posad bryłę świata, Dziś niczym – jutro wszystkim my! a po za tym : Widmo krąży po Europie - widmo komunizmu. Wszystkie potęgi starej Europy połączyły się dla świętej nagonki przeciw temu widmu, papież i car, Metternich i Guizot, francuscy radykałowie i niemieccy policjanci. no i jeszcze : Pewna część burżuazji pragnie zaradzić niedomaganiem społecznym, aby utrwalić istnienie społeczeństwa burżuazyjnego. Należą do niej ekonomiści, filantropowie, głosiciele humanitaryzmu, ulepszyciele położenia klas pracujących, organizatorzy dobroczynności, opiekunowie zwierząt, założyciele towarzystw wstrzemięźliwości, pokątni reformatorzy najrozmaitszego gatunku. Nawet całe systemy tworzone były z tego burżuazyjnego socjalizmu.
007 (2019.10.03)
Niech Polacy glosuja na lewice. PO bedzie mialo mniej glosow i ok.
1234 (2019.10.05)
Powrót do komentarzy