UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@RobertKoliński - Zapomniałem o czwartym pytaniu: Czy prośba o łaskę, nie jest tak jakby przyznanie się do winy?

POwszystkim

Anuluj