UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@RobertKoliński - Zapomniałem o czwartym pytaniu: Czy prośba o łaskę, nie jest tak jakby przyznanie się do winy?
POwszystkim
@RobertKoliński - Zapomniałem o czwartym pytaniu: Czy prośba o łaskę, nie jest tak jakby przyznanie się do winy?
POwszystkim