UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Elbląg ma od lat panstwowe placowki kultury/ Teatr, Muzeum, Centrum Swiatowid, ,Galeria EL, Biblioteka Wojewodzka / ktorych zazdroszczą nam duzo większe miasta. 7 lat swietnie prosperowal prywatny klub muzyczny - mjazzga. . W czasach wojewodztwa byl Wydzial Kultury i Sztuki UW i wydzial kultury UM. Aktywnie dzialaly. W nieistniejących już sali Zamech, czy Kazamatach graly najlepsze zespoly i artyści. .Dziś koncerty częściej są odwolywane niż się odbywają, ,a 500 m2 piwnic Ratusza Staromiejskiego stoi od początku puste. Dla obecnych wladz Miasta kultura to jak wf w szkole.