UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Do mieszkańców Jegłownika; jak tam się mieszka? Tak czasami myślę żeby przenieść się z e-ga do j-ka do jakiegoś małego domku. Pozdr.
chadzałemsobie
Do mieszkańców Jegłownika; jak tam się mieszka? Tak czasami myślę żeby przenieść się z e-ga do j-ka do jakiegoś małego domku. Pozdr.
chadzałemsobie