UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Do mieszkańców Jegłownika; jak tam się mieszka? Tak czasami myślę żeby przenieść się z e-ga do j-ka do jakiegoś małego domku. Pozdr.

chadzałemsobie

Anuluj