Wybrany wątek opinii

Do mieszkańców Jegłownika; jak tam się mieszka? Tak czasami myślę żeby przenieść się z e-ga do j-ka do jakiegoś małego domku. Pozdr.
chadzałemsobie (2019.09.22)
Co niektorzy na Jeglownik mowia kodzborowo. A moj znajomy rozpoczal budowe domu i co rozczarowany sprzedal budowe.
Gosc (2019.09.22)
Powrót do komentarzy