Wybrany wątek opinii
Do mieszkańców Jegłownika; jak tam się mieszka? Tak czasami myślę żeby przenieść się z e-ga do j-ka do jakiegoś małego domku. Pozdr.
Do moderacji
Odpowiedz
4
2
Co niektorzy na Jeglownik mowia kodzborowo. A moj znajomy rozpoczal budowe domu i co rozczarowany sprzedal budowe.
Do moderacji
Odpowiedz
2
0