Wybrany wątek opinii
Mogłem , ale tak sobie przypomniałem tą przyspiewke , i tak sobie pomyslałem ze to troche do condonii pasuje , klubik z batorowa dostal od Elblaga boisko , kase co roku od miasta , i pewnie jak bym zrobil klocka to tez by posmakowali
Do moderacji
Odpowiedz
2
7
Twoje teksty zalatują prostactwem. Słabo.
Do moderacji
Odpowiedz
2
1