UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

jak pozycja w lidze w zmie bedzie za wysoko to prezesik odda pol skladu za darmo w ramach pozornych "oszczednosci" zeby szybko na wiosne przegrac awans


Anuluj