UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
jak pozycja w lidze w zmie bedzie za wysoko to prezesik odda pol skladu za darmo w ramach pozornych "oszczednosci" zeby szybko na wiosne przegrac awans
jak pozycja w lidze w zmie bedzie za wysoko to prezesik odda pol skladu za darmo w ramach pozornych "oszczednosci" zeby szybko na wiosne przegrac awans