UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Brawo Olimpia!!! A chcialem zapytac co z tym mlodziutkim Danielem Morys??? Gral w ekstraklasie w wisle krakow a w olimpii siedzi na lawce ????
Pjoter
Brawo Olimpia!!! A chcialem zapytac co z tym mlodziutkim Danielem Morys??? Gral w ekstraklasie w wisle krakow a w olimpii siedzi na lawce ????
Pjoter