UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Brawo Olimpia!!! A chcialem zapytac co z tym mlodziutkim Danielem Morys??? Gral w ekstraklasie w wisle krakow a w olimpii siedzi na lawce ????

Pjoter

Anuluj