A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Czytałam książki tego autora. Szkoda, że nieczęsto można go zobaczyć i posłuchać w Elblągu. A widziałam też nagrania Pana Jurzysty z zespołem 3. Piętro. Oby przyjechali na koncert do Elbląga. Pan Jurzysta jest tam niesamowity