31
19.09.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Czytałam książki tego autora. Szkoda, że nieczęsto można go zobaczyć i posłuchać w Elblągu. A widziałam też nagrania Pana Jurzysty z zespołem 3. Piętro. Oby przyjechali na koncert do Elbląga. Pan Jurzysta jest tam niesamowity
(2019.09.21)

info

3  
  0