UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Czytałam książki tego autora. Szkoda, że nieczęsto można go zobaczyć i posłuchać w Elblągu. A widziałam też nagrania Pana Jurzysty z zespołem 3. Piętro. Oby przyjechali na koncert do Elbląga. Pan Jurzysta jest tam niesamowity