UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Czytałam książki tego autora. Szkoda, że nieczęsto można go zobaczyć i posłuchać w Elblągu. A widziałam też nagrania Pana Jurzysty z zespołem 3. Piętro. Oby przyjechali na koncert do Elbląga. Pan Jurzysta jest tam niesamowity


Anuluj