A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Najwyższy czas, by do tego grona elitarnego należeć. Poezja uszlachetnia. Bez niej świat by do reszty się zbiesił.
Odnosi Pan/Pani mylne wrażenie.
@Marta Fox - Jedna z tych waszych "poetek" popiera mordowanie dzieci (dla niepoznaki nazywane aborcją). Rzeczywiście, poezja uszlachetnia. To przecież takie szlachetne, żeby bestialsko zamordować małe, niewinne dziecko.
wtedy może przezywać ból istnienia albo catharsis i leci z grafomanią aż miło wspomagana przez amfę lub inne paliwo rakietowe wywalające ją w kosmos. to prawdziwa twórczość. .. :):):):):)
jakież to elbląskie do goooowna dorabiać skrzydła i myśleć, że to ptak :) a spytam jeszcze, gdzie podział się ten gościu co ani po polsku, ani po angielsku nie mówi, a niby wiersze pisze i jeszcze nagrodę zgarnął w roku ubiegłym, chyba jak Wajda, nie było za co, to za całokształt mu dali. ..
@szoking - Nie przypominam sobie żebyśmy się poznali i nie wiem kim Pan jest, więc ani ja nie Twój, ani żaden domorosły logik. Jeśli nie jesteś każdym, to kim jesteś. .. ? Nikim? Mój Ty prowincjonalny tetryku
@szoking - Twój argument w dyskusji na temat postrzegania kultury literackiej jest żenujący. ..
jak się nie chce pracować to się ima różnych
Pojechał do Torunia i robi karierę, bo gdzie jak nie w Toruniu wyjdziesz, ,na porządnego'' dziennikarza, tylko u ojca rydzyka
Zajety. Szczęśliwy ???? pozdrawiam