31
19.09.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@szoking - Bo ta cała impreza toczy się we własnym, uduchowionym towarzystwie wzajemnej adoracji.
(2019.09.20)
Spotkanie było bardzo dobre. W końcu ktoś ciekawy i to bardzo ciekawy i moim zdaniem doskonale wiedzący czego chce. Chciałabym móc posłuchać dużo więcej wierszy tego Pana. Te obrazy i melodia uwodzą. ..
poezjofilka (2019.09.20)

info

5  
  5
@szoking - Nie rozumiem zupełnie o jaką poprzestawianą kopułę ci chodzi? Ja widziałam na tym spotkaniu człowieka, który właśnie doskonale wie co chce robić ze sobą i wiedzący czego chce i widać że robi to konsekwentnie. Bardzo dobrze się go słuchało, a wiersze dosłownie rozwaliły mi mózg, bo były takie świeże i mocne. Więc chyba byliśmy na innym spotkaniu
(2019.09.20)
Schrupałabym tego Pana. ..
(2019.09.20)

info

2  
  2
Te wiersze są super!!!! Czy ten Pan jest wolny???
(2019.09.20)
każdy widzi co chce. .. ja widzę co jest. ..
szoking (2019.09.20)
@szoking - Jeśli każdy widzi co chce, to ty też widzisz co chcesz, a nie co jest
(2019.09.20)
bo ja nie jestem każdy :):)
szoking (2019.09.20)
bo ja nie jestem każdy :):)
szoking (2019.09.20)
zrobiłeś złe założenie, mój ty domorosły logiku
szoking (2019.09.20)