UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Spotkanie było bardzo dobre. W końcu ktoś ciekawy i to bardzo ciekawy i moim zdaniem doskonale wiedzący czego chce. Chciałabym móc posłuchać dużo więcej wierszy tego Pana. Te obrazy i melodia uwodzą. ..

poezjofilka