UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Spotkanie było bardzo dobre. W końcu ktoś ciekawy i to bardzo ciekawy i moim zdaniem doskonale wiedzący czego chce. Chciałabym móc posłuchać dużo więcej wierszy tego Pana. Te obrazy i melodia uwodzą. ..

poezjofilka

Anuluj