UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Spotkanie było bardzo dobre. W końcu ktoś ciekawy i to bardzo ciekawy i moim zdaniem doskonale wiedzący czego chce. Chciałabym móc posłuchać dużo więcej wierszy tego Pana. Te obrazy i melodia uwodzą. ..
poezjofilka