A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Ten wynik wytypowało by dziecko. Nie mamy żadnych argumentów, strzelb. MKS drugim garniturem położyłby nasze zawodniczki. Wzmocnienia tam to wzmocnienia a nie opowiastki i ściąganie narybku juniorskiego. Nawet po klęsce finansowej Pogoni potrafili wyłuskać dodatkowe kluczowe zawodniczki.
Kolego a jak byś miał do wyboru grać w Olimpii Elbląg za parę złotych czy siedzieć na ławce w Realu czy Barcelonie za konkretną kasę to co byś wybrał? Zawodniczki ze Szczecina miały wybór leżeć w domu i przeglądać internety i hejtować czy siedzieć a nawet czasem zagrać coś u mistrza Polski. Poza tym budżet klubu pozwala im na ściągnie bardzo dobrych zawodniczek nawet z zagranicy tylko te z najwyższej półki, o ile nie kończą kariery, wolą grać w mocniejszych ligach.
@Posefor - Metafora godna pseudo kibica Startu.
Ciamajdy