24
18.09.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Ten wynik wytypowało by dziecko. Nie mamy żadnych argumentów, strzelb. MKS drugim garniturem położyłby nasze zawodniczki. Wzmocnienia tam to wzmocnienia a nie opowiastki i ściąganie narybku juniorskiego. Nawet po klęsce finansowej Pogoni potrafili wyłuskać dodatkowe kluczowe zawodniczki.
(2019.09.19)

info

3  
  2
Kolego a jak byś miał do wyboru grać w Olimpii Elbląg za parę złotych czy siedzieć na ławce w Realu czy Barcelonie za konkretną kasę to co byś wybrał? Zawodniczki ze Szczecina miały wybór leżeć w domu i przeglądać internety i hejtować czy siedzieć a nawet czasem zagrać coś u mistrza Polski. Poza tym budżet klubu pozwala im na ściągnie bardzo dobrych zawodniczek nawet z zagranicy tylko te z najwyższej półki, o ile nie kończą kariery, wolą grać w mocniejszych ligach.
Posefor (2019.09.19)
@Posefor - Metafora godna pseudo kibica Startu.
(2019.09.19)
Ciamajdy
(2019.09.19)

info

0  
  4