UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Ten wynik wytypowało by dziecko. Nie mamy żadnych argumentów, strzelb. MKS drugim garniturem położyłby nasze zawodniczki. Wzmocnienia tam to wzmocnienia a nie opowiastki i ściąganie narybku juniorskiego. Nawet po klęsce finansowej Pogoni potrafili wyłuskać dodatkowe kluczowe zawodniczki.