A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
MKS się położył 15 przed końcem. Bo mógł już. Bilans 2:10 w pewnym momencie drugiej połowy to była już klęska. Paradoks Hanna Y. rozwiązała kontakt w Hiszpanii... nagrała się... Baza ambitnie pokaże włodarzom klubu jak smakuje słodka zemsta... a Ty jak dziecko we mgle Paulina i Paulina... ona rzucać nie umie przy obronie...
Przy takiej grze Kobierzyce i Jarosław przyjadą jak po swoje tutaj! Koszalin dołoży swoje i skończymy gdzieś na 6 miejscu. Cudem.
Wtopa Startu i legi ok
Nr 66 nie powinien w ogóle grać!!! Co ta dziewczyna tam robi!!!
Krzychu777 już ochloneles..bez medalu 4 5 miejsce
DajcDajcie więcej kasiory bezradni.Tak czy siak .Pudło będzie ale jak co roku po cukierkach z Wolnośći
Tak się gra jak przeciwnik. .. nie pozwala. I to ma być liga zawodowa - 7 meczy w Elblągu i 7 meczy na wyjazdach, a zabawa trwa.
Internetowa transmisja zobacz. tv żenujące. Mecz z Elbląga zerwany i zakończony live po 25min, mecz z Koszalina brak obrazu. ..
Miała być dobra gra, poziom, dramaturgia a jest dramat. ..
Niestety pogrom w II połowie. Dziesięć minut bez bramki. Brak taktyki przygotowanej na mecz, lub leżeli była to fatalna. Bardzo wolne rozgrywanie piłki, brak rzutu z tyłu. Przy tak wysokiej wzrostem obronie Perły nie mogła taka taktyka mieć powodzenia. Niestety przy takim przeciwniku kompletnie zawiodły boczne rozgrywające z pierwszego składu. W bramce też słabo, mało rzutów obronionych. jedyne przebłyski to indywidualne akcje zawodniczek. Reasumując bez poprawy gry w ataku i obronie, kolejne mecze mogą nie skończyć się korzystnym rezultatem. Słabe prowadzenie zespołu przez duet trenerski!