UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ten wynik wytypowało by dziecko. Nie mamy żadnych argumentów, strzelb. MKS drugim garniturem położyłby nasze zawodniczki. Wzmocnienia tam to wzmocnienia a nie opowiastki i ściąganie narybku juniorskiego. Nawet po klęsce finansowej Pogoni potrafili wyłuskać dodatkowe kluczowe zawodniczki.