UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ten wynik wytypowało by dziecko. Nie mamy żadnych argumentów, strzelb. MKS drugim garniturem położyłby nasze zawodniczki. Wzmocnienia tam to wzmocnienia a nie opowiastki i ściąganie narybku juniorskiego. Nawet po klęsce finansowej Pogoni potrafili wyłuskać dodatkowe kluczowe zawodniczki.


Anuluj