UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Niestety pogrom w II połowie. Dziesięć minut bez bramki. Brak taktyki przygotowanej na mecz, lub leżeli była to fatalna. Bardzo wolne rozgrywanie piłki, brak rzutu z tyłu. Przy tak wysokiej wzrostem obronie Perły nie mogła taka taktyka mieć powodzenia. Niestety przy takim przeciwniku kompletnie zawiodły boczne rozgrywające z pierwszego składu. W bramce też słabo, mało rzutów obronionych. jedyne przebłyski to indywidualne akcje zawodniczek. Reasumując bez poprawy gry w ataku i obronie, kolejne mecze mogą nie skończyć się korzystnym rezultatem. Słabe prowadzenie zespołu przez duet trenerski!
nijmegen