UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Tak się gra jak przeciwnik. .. nie pozwala. I to ma być liga zawodowa - 7 meczy w Elblągu i 7 meczy na wyjazdach, a zabawa trwa.

kiki

Anuluj