UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Tak się gra jak przeciwnik. .. nie pozwala. I to ma być liga zawodowa - 7 meczy w Elblągu i 7 meczy na wyjazdach, a zabawa trwa.
kiki
Tak się gra jak przeciwnik. .. nie pozwala. I to ma być liga zawodowa - 7 meczy w Elblągu i 7 meczy na wyjazdach, a zabawa trwa.
kiki