UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Czy ktoś jeszcze może nie odrobił lekcji i nie zrozumiał że Rosjanie nie potrzebują waszego "Małego Ruchu" bo maja za kilka euro wizy Schengen i mogą jezdzić ile dusza zapragnie? Natomiast Polacy mogą dostać elektroniczna wizę załatwiana przez internet. Więc po co te lewicowe brednie. Przywrócenie takiego ruchu spowoduje tylko ponowny powrót patologii zwiazanej z przemytem wódy, fajek i paliwa.