UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Czy ktoś jeszcze może nie odrobił lekcji i nie zrozumiał że Rosjanie nie potrzebują waszego "Małego Ruchu" bo maja za kilka euro wizy Schengen i mogą jezdzić ile dusza zapragnie? Natomiast Polacy mogą dostać elektroniczna wizę załatwiana przez internet. Więc po co te lewicowe brednie. Przywrócenie takiego ruchu spowoduje tylko ponowny powrót patologii zwiazanej z przemytem wódy, fajek i paliwa.