A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Dlaczego jest tak kiepski parking między swiatowidem i lodoeiskiem. Dlaczego postawiono słupki zamiast wybudować duży pojemny parking.
"W ogóle" Ty słyszałeś o gramatyce?
A sala koncertowa dla Elbląskiej Orkiestry to w którym miejscu CSE powstanie panie Czyżyk?
To kampanie wyborcza Czyzyka, jeszcze z 10 razy napisza artykul o tym samym jak doloza nowy rzad cegiel to da sie nowa fotorelacje, byle ulubieniec POrtelu zyskał głosy.
Przecież to dla Was mieszkańców budujemy to cudo. Dzięki wcześniejszej władzy za PRL to ten cudaczny obiekt powstał. Dziękuj za to Antonio bo masz robotę. A tak całkiem serio to nawet fajnie się zapowiada CSE po rozbudowie.
cały ten remont to utrwalanie w Elblągu postokumunistycznej archtektury zrodzonej w CCCP, reaktywacja zaburzeń estetycznych tak charakterystycznych dla faszystów i komunistów
Architektoniczny gwałt.
Ta cała modernizacja Światowida przypomina mi bardziej remont altanki działkowej. Tu trochę wyburzą, tam postawią kawałek betonowej ściany, jeszcze gdzie indziej połatają pustakami.
Nie rozbudowa a dobudówka. .. Sala nie powiększona, dodane dwie trybuny dla widowni, ale można ją podzielić na mniejsze. Wiele hałasu o nic.
Czego jak czego ale hal sportowych w Elbląu jest ,Grunwaldzka słabo wykorzystana