27
11.09.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Dlaczego jest tak kiepski parking między swiatowidem i lodoeiskiem. Dlaczego postawiono słupki zamiast wybudować duży pojemny parking.
(2019.09.11)

info

7  
  1
"W ogóle" Ty słyszałeś o gramatyce?
Gosc123 (2019.09.11)
A sala koncertowa dla Elbląskiej Orkiestry to w którym miejscu CSE powstanie panie Czyżyk?
wicia (2019.09.11)

info

4  
  0
To kampanie wyborcza Czyzyka, jeszcze z 10 razy napisza artykul o tym samym jak doloza nowy rzad cegiel to da sie nowa fotorelacje, byle ulubieniec POrtelu zyskał głosy.
WpłatomatWroblewskiego (2019.09.11)

info

7  
  4
Przecież to dla Was mieszkańców budujemy to cudo. Dzięki wcześniejszej władzy za PRL to ten cudaczny obiekt powstał. Dziękuj za to Antonio bo masz robotę. A tak całkiem serio to nawet fajnie się zapowiada CSE po rozbudowie.
Jamess (2019.09.11)

info

5  
  2
cały ten remont to utrwalanie w Elblągu postokumunistycznej archtektury zrodzonej w CCCP, reaktywacja zaburzeń estetycznych tak charakterystycznych dla faszystów i komunistów
stop durnym ludziom (2019.09.11)

info

2  
  10
Architektoniczny gwałt.
dbfngh (2019.09.11)

info

4  
  5
Ta cała modernizacja Światowida przypomina mi bardziej remont altanki działkowej. Tu trochę wyburzą, tam postawią kawałek betonowej ściany, jeszcze gdzie indziej połatają pustakami.
tfyhgju (2019.09.11)

info

5  
  9
Nie rozbudowa a dobudówka. .. Sala nie powiększona, dodane dwie trybuny dla widowni, ale można ją podzielić na mniejsze. Wiele hałasu o nic.
Fabia (2019.09.11)

info

2  
  6
Czego jak czego ale hal sportowych w Elbląu jest ,Grunwaldzka słabo wykorzystana
(2019.09.11)

info

3  
  4