UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

cały ten remont to utrwalanie w Elblągu postokumunistycznej archtektury zrodzonej w CCCP, reaktywacja zaburzeń estetycznych tak charakterystycznych dla faszystów i komunistów

stop durnym ludziom

Anuluj