UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dlaczego jest tak kiepski parking między swiatowidem i lodoeiskiem. Dlaczego postawiono słupki zamiast wybudować duży pojemny parking.
Dlaczego jest tak kiepski parking między swiatowidem i lodoeiskiem. Dlaczego postawiono słupki zamiast wybudować duży pojemny parking.