UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Przecież to dla Was mieszkańców budujemy to cudo. Dzięki wcześniejszej władzy za PRL to ten cudaczny obiekt powstał. Dziękuj za to Antonio bo masz robotę. A tak całkiem serio to nawet fajnie się zapowiada CSE po rozbudowie.
Jamess