27
11.09.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
O Jezuniu! Antoś tak się przejął swoim wyścigiem do władzy, że już wszystko co "rośnie"jest jego zasługą. Antoni więcej pokory …. Tańce z jego wizerunkiem itp. Oszalał facet.
(2019.09.11)

info

8  
  1
badziew jakich mało
(2019.09.12)

info

1  
  2
czyżby czyżyk
(2019.09.12)

info

1  
  0
Nie postawiłeś kropki... Wstydź się.
(2019.09.12)
Każdy dba o swój ogródek jak potrafi najlepiej i na ile mu pieniędzy starczy. Wspólnoty upiększają bloki, ocieeplając je i malując, a też są stare i komunistyczne i wszyscy się z tego cieszą, bo Elbląg pięknieje, nawet chwałę przypisuje sobie więcej osób niż powinno. Czy lepiej byłoby aby nic nie robił, siedział i czekał aż się Swiatowid rozsypie? W dodatku, jak sądzę, rachunki za ogrzewanie w budynku ze szklanym dachem musiały być bolesne. Każdy rozsądny gospodarz zrobiłby to samo.
Elblążaninnnn (2019.09.12)

info

3  
  0
@Miszkurka2000 - Nie czarownice, a złodziei koni i bydła.
(2019.09.12)
Ciotka Antoska:)
Ernesto,tancor (2019.09.13)

info

1  
  0