UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Czy ktoś może napisać jak zakończyło się udzielanie pomocy i co się stał z poszkodowanym w wypadku z hulajnogą dzisiaj na ul. Mazurskiej ? Może też redakcja coś na ten temat napisze ?


Anuluj