UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

chcecie doping to wy co piszecie z krytej prostej idzcie na łuk i jedzcie do Wejherowa!!! auta macie?20zł na bilet macie i paliwo bierzcie znajomych i w droge! pisac kazdy potrafi kto jest Olimpijczykiem pojedzie!!! a takich na palcach można liczyć


Anuluj