UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
chcecie doping to wy co piszecie z krytej prostej idzcie na łuk i jedzcie do Wejherowa!!! auta macie?20zł na bilet macie i paliwo bierzcie znajomych i w droge! pisac kazdy potrafi kto jest Olimpijczykiem pojedzie!!! a takich na palcach można liczyć