UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Wielkie zapowiedzi "zgasić znicz" pełzły na niczym. Mecz transmitowany przez TVP pokazał nieudolność elbląskich piłkarzy, a pierwsza bramka to kompromitacja na całą Polskę.
iwozbazin
Wielkie zapowiedzi "zgasić znicz" pełzły na niczym. Mecz transmitowany przez TVP pokazał nieudolność elbląskich piłkarzy, a pierwsza bramka to kompromitacja na całą Polskę.
iwozbazin