UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Wielkie zapowiedzi "zgasić znicz" pełzły na niczym. Mecz transmitowany przez TVP pokazał nieudolność elbląskich piłkarzy, a pierwsza bramka to kompromitacja na całą Polskę.

iwozbazin

Anuluj