UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
chcecie doping to wy co piszecie z krytej prostej idzcie na łuk i jedzcie do Wejherowa!!! auta macie?20zł na bilet macie i paliwo bierzcie znajomych i w droge! pisac kazdy potrafi kto jest Olimpijczykiem pojedzie!!! a takich na palcach można liczyć