UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Zapomina o jednym co zrobilo P O i PSL i S L D dla Elbląga i portu krotko nic. Przeciez rzadziliscie osiem lat tylko nalezna kada dla Elbląga szla na olsztyn . Co krótka pamięć.


Anuluj