A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
to zrobili na miejscu prześwietlenie, rezonans i tomograf super wyposażenie mają te karetki
niemiecka technika
Znak " STOP" np. Adomowo-Osiedle do starej " siódemki" - Tam też nikt się nie zatrzymuje, tak jakby tego znaku nie było. Pewnie jak dojdzie do kolejnego wypadku, wtedy policja może zareaguje.
Przyjedzie i pozamiata jak będzie wypadek
Bo tak było. Audi wyskoczyło przed Suzuki. A zapieprzał po Obr. Pok. jak wariat. Do szpitala z małym dzieckiem się śpieszyli. A tu szpital przyjechał do nich.
Nie mógł w tramwaj uderzyć bo przecież jechał obrońców w stronę dabka
Nie mógł w tramwaj uderzyć bo przecież jechał obrońców w stronę dabka
Kolejny szczur z glosna muzyczka w autku... i popisowka na calego... zenujace sa tr mlode szczury wygolone w tych szwabskich zlomach....
@??? - a czy ty umiesz czytać ze zrozumieniem? I jeszcze dochodzi znajomość zasad ruchu drogowego.
Jak widziałeś czarną chmurę.To znak żebyś się udał do specjalisty.Najlepiej tam gdzie ją widziałeś .