Wybrany wątek opinii

Znak " STOP" np. Adomowo-Osiedle do starej " siódemki" - Tam też nikt się nie zatrzymuje, tak jakby tego znaku nie było. Pewnie jak dojdzie do kolejnego wypadku, wtedy policja może zareaguje.
(2019.08.31)
Przyjedzie i pozamiata jak będzie wypadek
(2019.08.31)
Powrót do komentarzy