Wybrany wątek opinii
Znak " STOP" np. Adomowo-Osiedle do starej " siódemki" - Tam też nikt się nie zatrzymuje, tak jakby tego znaku nie było. Pewnie jak dojdzie do kolejnego wypadku, wtedy policja może zareaguje.
Do moderacji
Odpowiedz
3
2
Przyjedzie i pozamiata jak będzie wypadek
Do moderacji
Odpowiedz
1
0