A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Marylka ty też byłaś młoda,czy nie?
Robiłaś głupie rzeczy nie pamiętasz już he he
Wątpliwe.
Dokładnie każdy wiek ma swoje prawa.dziś nie zrobił bym wielu rzeczy co 20 lat Teraz i odwrotnie;).także trochę rozsądku nikt nie jest idealny ,dobrze że wszyscy żyją
Zostal ukarany mandatem karnym, ale jakiej wysokości ?
Gdyby mandat karny wynosil 2000 pln ręczę, że wypadkow byloby zdecydowanie mniej.
Mlodość ma swoje prawa i musi się wyszumieć tylko czemu kosztem starszych.
Za szumienie kosztem innych należy słono płacić.