26
30.08.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Marylka ty też byłaś młoda,czy nie?
(2019.08.31)

info

1  
  2
Robiłaś głupie rzeczy nie pamiętasz już he he
(2019.08.31)

info

1  
  3
Wątpliwe.
(2019.08.31)
Dokładnie każdy wiek ma swoje prawa.dziś nie zrobił bym wielu rzeczy co 20 lat Teraz i odwrotnie;).także trochę rozsądku nikt nie jest idealny ,dobrze że wszyscy żyją
Normalny Stary (2019.08.31)

info

1  
  2
Zostal ukarany mandatem karnym, ale jakiej wysokości ? Gdyby mandat karny wynosil 2000 pln ręczę, że wypadkow byloby zdecydowanie mniej.
(2019.08.31)

info

2  
  1
Mlodość ma swoje prawa i musi się wyszumieć tylko czemu kosztem starszych. Za szumienie kosztem innych należy słono płacić.
(2019.08.31)

info

4  
  1