Wybrany wątek opinii
Się zapier. .. się NIE widzi. Masz szczęście, że z tramwajem nie miałeś spotkania, a mogłeś. .!
Do moderacji
Odpowiedz
40
5
Nie mógł w tramwaj uderzyć bo przecież jechał obrońców w stronę dabka
Do moderacji
Odpowiedz
2
0
Nie mógł w tramwaj uderzyć bo przecież jechał obrońców w stronę dabka
Do moderacji
Odpowiedz
2
0